CategoriesПтахівництво

Як правильно годувати курей-несучок

Як правильно годувати курей-несучок

Годування несучок є основним чинником, що впливає на показник несучості. Компенсувати недоліки вітамінів і мікроелементів в раціоні птиці найкраще за допомогою збалансованої мінеральної кормової добавки “Иммунитет+”. Також щоб поліпшити продуктивність птиці можна скористатися наступними порадами:

Режим харчування

Вранці корм слід давати відразу, як тільки птахи прокинуться. Вечірнє годування проводиться за 1 годину до відходу птахів до сну.

Раціон

Раціон несучок повинен містити науково розраховану кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінералів. У цьому вам допоможе кормової матеріал «Імунітет +». Він покращує якість оперення, зміцнює захисні сили і скорочує витрати на годування, забезпечуючи при цьому хорошу яєчну продуктивність Вашої птиці.

Температура

Необхідно також забезпечити оптимальну температуру в курнику, особливо це важливо взимку. Практично всі породи курей погано переносять холод і, як наслідок, їх несучість падає, або зникає зовсім.

Домогтися високої продуктивності легше з правильним харчуванням. Кормової матеріал «Імунітет +» можна додавати в комбікорм або самостійно приготовані суміші.

У будь-якому випадку з мінеральною кормовою добавкою «Імунітет +» Ваша птах отримає всі необхідні елементи для свого зростання, здоров’я і розвитку.

1 Comment

  1. Itís difficult to find well-informed people about this topic, however, you sound like you know what youíre talking about! Thanks

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.