CategoriesПублікації

Передові нанотехнології для зміцнення імунітету тварин та птахів

Передовые нанотехнологии для укрепления иммунитета животных и птиц

Ми звикли до модного слова «імунітет» і не завжди розуміємо справжню глибину цього процесу та його наслідки для живого організму. Проблема імунітету у галузі птахівництва займає особливе місце та перебуває у процесі постійного пошуку ефективних рішень.

Найпривабливішими є продукти, які за безпечністтю та зручносттю використання мають демократичний ціновий рівень. Сьогодні у нас в гостях директор компанії ТОВ «ЕКОДАР.УА» Сіхарулідзе Іосиф Фридонович, і ми обговоримо цікаві продукти, які виробляє компанія – «ІМУНІТЕТ+» МІНЕРАЛЬНИЙ КОРМОВИЙ МАТЕРІАЛ та «ІМУНІТЕТ+» МІНЕРАЛЬНА ВОДА ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ІМУНІТЕТУ ТВАРИН ТА ПТАХІВ, унікального складу, до якого входять наночастинки мікроелементів, та ефективною дією.

«Корма та Факти»: Іосиф Фридонович, розкажіть про призначення кормового матеріалу «ІМУНІТЕТ+»? У чому його особливість? Чим вона відрізняється від аналогічних продуктів?

Іосиф Сіхарулідзе: Ми провели серію власних досліджень та протягом тривалого часу вивчали світовий досвід боротьби до захворювань тварин та птахів. В результаті цих досліджень з’явився унікальний на ринку ветеринарних препаратів та кормів продукт – мінеральний кормовий матеріал «ІМУНІТЕТ+».

Це джерело незамінних мінералів, яке підвищує імунітет до захворювань. На відміну від продуктів-аналогів, які додатково містять дорогі вітаміни, і так наявні у вітамінних преміксах, до складу кормового матеріалу «ІММУНІТЕТ+» входять дійсно необхідні компоненти: наночастинки карбонату калію та магнію, вітаміни, мінерали мікроелементи, амінокислоти. Співвідношення концентрацій цих інгредієнтів підібрано для досягнення максимального ефекту.

Процесс создания продукта Иммунитет+

КіФ: Чому виникла ідея створити кормовий продукт саме із таким складом?

І.С.: Згідно з технологією агрономії, на поля у суворій відповідності до плану та норм потрібно вносити необхідні мінеральні добрива, мікро- та макроелементи, які засвоюються в зерно протягом зростання зернової культури. Зерно переробляється на корм худобі та птиці, потрапляючи до їхнього організму. Наразі статистика нормування кормової сировини за мінеральним складом застосовується ще з тих часів, коли були розроблені ці норми, та був порядок у їх дотриманні. Тобто із радянських часів. Але на сьогоднішній день через дорожнечу добрив мало хто з господарств застосовує їх стільки, скільки потрібно за нормами. Тому статистика норм порушена, і корми не «поповнюються» необхідною кількістю мінеральних речовин, якщо говорити спрощено. Ці речовини не можна замінити нічим, і вони не можуть надходити організмом ніякими шляхами, крім як з кормом і водою.

Таким чином кормовий матеріал «ІМУНІТЕТ+» за рахунок свого оптимального складу допомагає заповнити різницю в кількості незамінних мінералів, і організм птиці отримує всі необхідні речовини в потрібному обсязі. «ІМУНІТЕТ+» – дуже ефективний продукт, він збільшує тривалість несучості, а також якість потомства. Стимулює поява оперення у пташенят. Покращує стан пухового покриву, роботу травної, серцево-судинної та нервової систем. Нормалізує кислотно-лужний баланс в організмі птахів. Усуває всі види стресу.

КіФ: Як цей продукт застосовується у годівлі птиці – випаюється чи змішується з кормом?

І.С.: Спосіб застосування кормового матеріалу «ІМУНІТЕТ+» дуже простий. Його вносять у комбікорм шляхом ступінчастого змішування з розрахунку певного виду та віку птиці. Кормовий матеріал випускається у формі порошку і має упаковки з різною вагою для застосування на різну кількість корму. Для випоювання тварин та птахів у нас є інший продукт.

Укрепление потомства курей зависит от наличия минералов в курице

КіФ: Я так розумію, що зараз йтиметься про інший ваш цікавий продукт – «ІМУНІТЕТ+» Мінеральна вода для зміцнення імунітету тварин і птахів?

І.С. Так, саме про неї. Це також наше ноу-хау. До її складу входить не тільки очищена природна вода, а й наночастинки карбонату калію та магнію, загальна мінералізація – 3 г/л, рН 7,5-8,5. Тобто це по суті «мінералка» для птиці та тварин (ред.: сміється).

КіФ: Як ця вода зміцнює імунітет тварин і птахів?

І.С.: Мінеральна вода покращує природну бар’єрну функцію захисних оболонок, підвищує опірність вірусним, бактеріальним та паразитарним інфекціям, стимулює активність лімфоцитів та синтез антитіл, сприяє розвитку активного імунітету та зниженню рівня запальних процесів. Нормалізує склад та роботу корисної мікрофлори кишечника, слизових та шкірних покривів, покращує засвоєння корму та роботу серцево-судинної системи. Виводить з організму токсини бактерій та продукти обміну речовин, запобігає утворенню каменів та покращує роботу видільної системи.

КіФ: Як правильно випоювати мінеральну воду птахам та тваринам?

І.С.: Мінеральну воду їм дають досхочу між прийомами корму відповідно до потреб. Випаюють курсами по 7-10 днів із перервами 3-5 днів.

Її потрібно правильно зберігати – в закритій тарі в темному місці при температурі від 5°С до 25°С, після відкриття необхідно використовувати протягом 5 днів, не довше перед вживанням збовтати. Все дуже просто. І корисно.

Хочу також тут наголосити, що це єдина мінеральна вода з таким унікальним складом та призначенням – саме для тварин та птахів – у нас у країні. Цей продукт викликав неабиякий інтерес. Запрошуємо і читачів вашого журналу до наших клієнтів, нехай звертаються, проконсультуємо, допоможемо, надамо необхідні обсяги.

КіФ: Дякую Вам за цю бесіду, Іосиф Фрідонович. Впевнена, нашим читачам буде цікаво та корисно дізнатися про такі інноваційні продукти, які виробляються в нашій країні.

Розмову вела Олена Єфімова, головний редактор видавництва «Агро Прес»
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.